Naravoslovni fotografi Slovenije

Prenovljena spletna stran

Spoštovani obiskovalci naše spletne strani!

V veliko veselje nam je, da vam lahko postrežemo z novim videzom naše prenovljene spletne strani. Zavedamo se, da je brskanje po spletu postal najlažji in nepogrešljiv način iskanja informacij, zato vam na tem mestu ponujamo na ogled dejavnost članov Foto kluba Diana, ki se ponaša z že več kot 40 letnim delovanjem.

Trudili se bomo, da bo stran aktualna in vedno zanimiva. Vsak mesec bomo objavljali izbrano fotografijo meseca naših članov in verjamemo, da bo, opremljena z naravoslovno fotografijo, kot taka tudi paša za oči vseh ljubiteljev narave, kakršni smo tudi člani našega Foto kluba.

Če pa bo naša dejavnost pripomogla k temu, da s skupnimi močmi pomagamo ohraniti to našo prelepo, a žal vedno bolj ogroženo  naravo, bo naš cilj v celoti dosežen. S skupnimi močmi bomo le-te lažje dosegli.

Pa veliko užitkov …